top of page
Сучасна школа
Історія школи

                      
       Ми дуже хочемо, щоб ви поближче познайомилися з нашою школою і щоб це знайомство було цікавим та приємним. Добре було б мати в числі відвідувачів сайту не тільки вчителів, учнів та батьків школи, але і тих, хто цікавиться нашим життям, наших друзів: випускників, котрі, звичайно ж, душею з нами; шановних ветеранів, гостей школи; та той соціум, у якому ми живемо і разом творимо добрі справи. Сподіваємося, що інформація про школу зацікавить наших потенційних учнів та їх батьків різноманітністю, змістовністю, творчістю, вдачами, проблемами, труднощами навчальної та позаурочної діяльності.

                                                            ІСТОРІЯ ШКОЛИ

    В квітні  2017р. виповнилось 190 років з часу заснування села Менчикури. Село засновано 1827р. в урочищі Менчикури, що являє собою велику зелену долину, яку огинав дугою солевізний шлях із м. Перекоп до м. Нікополь. Протягом 90 років-(1827-1917) тобто з часу заснування села і до Революції сільська біднота не мала змоги давати своїм дітям освіту. У 1859р. в селі працювала лише одна церковно-приходська школа, де навчалось кілька десятків дітей. Тільки наприкінці XIX ст. завдяки турботам земства, справи з народною освітою в селі дещо поліпшились.

   На кошти колгоспу ім.Шевченка в 1971р. збудована двоповерхова школа на 320 місць.  Сільські діти тепер навчаються в добре обладнаній школі, що працює за кабінетною системою.

   Першим директором нової середньої школи був Рубель Іван Дмитрович (1971-1976). Завуч школи Ермак Григорій Мусійович. 

   Свій внесок в історію Менчикурівської ЗОШ зробили директори;

Матвієць Леонід Михайлович (1976 – 1977р)

Рознатовська Любов Сергіївна (1977 – 1979р)

Дубров Григорій Григорович    (1979 - 1982)

Супрун Вікторія Львівна (1982 - 1996)

Толок Олександр Миколайович (1996 - 2003)

   З 2003 року школу очолює досвідчений керівник Нагорна Тетяна Леонідівна.

                                                            СУЧАСНА  ШКОЛА

    За  2013-2014 роки проведено завершальний обсяг робіт по відновленню будівлі й приміщень школи для осучаснення та удосконалення комфортних умов (оновлення  шкільних  парт  і  стільчиків,  капітальний ремонт  спортивного залу, цоколя школи, ремонт санітарно – гігієнічних кімнат  та  заміна  4  внутрішньошкільних дверей).

    У листопаді 2016 року введено в експлуатацію спортивний майданчик із покриттям “ штучна трава ”.

    У  травні  2013   року  реалізовано  проект  щодо  встановлення  9  вуличних  тренажерів  на   території  школи.

   Створені умови для роботи в інклюзивному класі

bottom of page